İletişim

Yoğun iş temposu ve yoğunluktan dolayı sadece whatsapp üzerinden yazılı olarak hizmet vermekteyiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz. Aşağıdaki Butona Tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.Yılın  ustası kartonpiyerci  Ali usta

Ali ustayı yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı kartonpiyer.gen.tr ekibi olarak tebrik ediyoruz. Ali usta meslek hayatına 17 yaşında başladığı günden bügünde tam 15 seneyi geride bırakmış. Kartonpiyer konusunda büyük bir deneyime sahip Ali usta kurduğu ekipleri İstanbul’un her noktasında kartonpiyer uygulamalarını başarı ile gerçekleştiriyor.

Kartonpiyer uygulamalarının yanı sıra dış cephe, söve, kartonpiyer kemer, stropiyer, alçısız kartonpiyer ve komple dekorasyon hizmeti sunuyor.

Ali usta kartonpiyer ürünleri ile ilgili yorumlarınıza buradan cevap verecektir. Sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Kartonpiyer ve dekorasyon işleriniz için ali ustaya direk ulaşabilirsiniz.

  • Not: Ali usta İstanbul genelinde hizmet sunmaktadır.
  • Haftanın 7 günü saat 09.00 ve 21.00 arası arayabilirsiniz.
  • Mail adresi : skorkmaz34@gmail.com

Kartonpiyer uygulamaları

goztepe kartonpiyer

Kartonpiyer hizmet sayfası olarak yılın ve ayın başarılı kartonpiyer ustalarını sizlere tanıtmaya devam edeceğiz 2009 yılında yaptığı kartonpiyer işleri ile bir çok ev sahibini mutlu eden ali usta finale kalan 3 adayın arasından 1 seçilmiştir. Elimizden geldiğince en iyi iş yapan ustaları tanıtmaya devam edeceğiz.

 

 

Yardımcı olmamı ister misiniz ?