Asma tavanlarda neden alçıpan levhalar kullanılır ?

alcipan duvar kaplamaAsma tavanlarda Alçıpan levhaların kullanılmasının bir çok nedeni vardır aslında. Bunları sırasıyla ele alacağız. Alçıpan panelleri kolay form alabilir esnektirler her şekle kolayca girebilir. Ayrıca dekorasyon açısında birleşim alanlarını alçı ile kapatmak hem kolay hemde masrafsızdır. Diğer malzemelere göre çok daha hafiftir. Asma Tavan Alçıpan Firması Olarak Günümüz Trendlerine Uygun Tavanlar Yapmaktayız.Asma tavanlar çoğunlukla alçıpan, taş yünü, metal ve suntalamdan yapılmaktadır. Önceleri büyük mağaza ve işyerleri gibi mekanlarda kullanılan asma tavan, alçıpan kullanımının oldukça uygun fiyat ve dekoratif görüntü sunmasıyla birlikte artık geniş bir kullanım alanına sahip olmuştur. Büro, hastane, restoran, spor ve gençlik merkezleri, sinema salonları, cafeler, alışveriş merkezleri, kongre ve toplantı salonları, derslikler hatta evler bile artık alçıpan asma tavan modelleri ile süslenmektedir. Yapımı ve montajı kolay olan, dilediğinizde rahatlıkla rengini değiştirebileceğiniz alçıpan asma tavan ile artık oldukça estetik bir görünümlü mekânlar tasarlayabilirsiniz.

Tavanlarınız asma tavanlarla hayat buluyor uzman ekibimiz ve yılların deneyimini duvarlarınıza yansıtıyoruz. Asma tavan,alçıpan ve bölme duvar konusunda uzman profesyonelleşmiş 35 ustanın bir araya gelerek bir ekip oluşturduk. İstanbul genelinde eşsiz ve estetik tavanlar için kollarımızı sıvadık. Asma tavan ile ilgili her türlü sorularınıza sitemizi gezerek çevap bulabilirsiniz.

alcipan duvar kaplama (2)

Cafe Asma Tavan Alçıpan Alçıpan asma tavan modellerinde genellikle uyguladığımız gizli ışık sistemlerini yapının dekorasyonuna eşsiz bir görünüm katar. Değerli müşterilerimiz uyguladığımız tüm modelleri ne yazık ki sitemizde sergileyemiyoruz. Çünkü modellerimiz asmatavan firmaları ve iç mimarlar tarafından sürekli kopya edilmektedir

Spotlu Asma Tavan Alçıpan, Aydınlatmalı Asma Tavan Alçıpan, İç mekan Asma Tavan Alçıpan

Bunlarda var

, ,
Yardımcı olmamı ister misiniz ?