Asma tavan led aydınlatmalar

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Asma tavan led aydınlatmalar günümüzde en çok kullanılan uygulamalardır. Aydınlatmada kullanılan led teknolojisi normal aydınlatma sistemlerine karşı büyük ölçüde tasarruf sağlar. Asma Tavan Aydınlatmada Gerek Spot Gerekse Led Uygulamasında Firmamız Yaptığı İşlerle Kalitemizi Sizlere Göstermektedir. İsterseniz 18 Farklı renk Veren Rgb Led İle Uzaktan Kumandanız İle İstediğiniz Rengi Tavanınızda Görebilirsiniz. Alçıpan Asma Tavan Bir mekanın algılanmasında Alçıpan tavan, oldukça etkin bir bileşendir, çünkü; mekanın diğer tüm yüzeyleri ile oranlandığında, büyük yer kaplar.

led asmatavan (1)

Form, renk, ışık vb. araçlar kullanılarak, her amaç için uygun bir tavan tasarımı mümkündür. Asma tavan sisteminde ise, beklentiler, daha farklıdır.Tavandaki her türlü tesisatı gizlemek, aydınlatma armatürleri, yangın detektörleri gibi pek çok bileşeni monte etmek, akustik koşulları yerine getirmek, benzersiz iç mekan koşulları sağlamak ve elbette estetik kaygıları gidermek amacıyla. Modüler Asma Tavan Sistemleri tercih edilmektedir.  Asma tavan sistemleri kullanım alanları için kolaylık sağlamasının yanında birçok alt yapıyı gizler ve çekilen tesisat sistemlerine kolay müdahale etmemize yardımcı olur.

led asmatavan (2)

Asma tavan sistemleri istenilen konsepte uygun olarak imal edilerek uygulanabilir. Mevcut döşemeye askı sİstemi ile tutturulmuş metal iskelet üzerine alçıpan levhaların vidalanması ile oluşturulan Asma Tavan sistemidir. Bir mekanın algılanmasında tavan, oldukça etkin bir bileşendir, çünkü; mekanın diğer tüm yüzeyleri ile oranlandığında, büyük yer kaplar. Form, renk, ışık vb araçlar kullanılarak, her amaç için uygun bir tavan tasarımı mümkündür.

Bunlarda var

, ,
Yardımcı olmamı ister misiniz ?