İzocam ile yüksek ısı ve ses yalıtımı

Uygulamam süresinin kısa ve fiyat açısından ekonomik olmasıyla bilinen izocam optimum sistem, sıva gerektirmiyor, her türlü duvar ve betonarme elemanının iç yüzeyinde kullanılabiliyor. İzocam Optimum Sistem; dış duvarların iç yüzeyinde, ara bölme duvarlarda ve tavanlarda ısı ve ses yalıtımı amacıyla uygulanabiliyor. Bir yüzü kraft veya uygulama yerine göre iki yüzü cam tülü kaplı olan İzocam Optimum yalıtım sistemi, açıldığında levha formunu alan camyünü şilte, tavan, döşeme ve duvara montajını sağlayan U ve C profilleri, bağlantı elemanları ve pencere aksesuarından oluşuyor.

Birbirini tamamlayıcı şekilde özel olarak tasarlanan sistem, içten uygulanan diğer yalıtım sistemleriyle kıyaslandığında, kısa uygulama süresi ile dikkat çekiyor ve çok daha ekonomik bir seçenek sunuyor. Sistem içerisindeki camyünü, yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlarken, sıva gerektirmediği için hızlı ve kuru uygulama yapılabiliyor. Duvar yüzeyinin düzgün olmadığı yerlerde, uygulama yüzeyindeki bozuklukları giderme ve uygulamayı saküle etme imkanı verebiliyor. İzocam Optimum Sistem ile duvar arasına elektrik ve benzeri tesisatların kolaylıkla uygulanabilmesi sistemin diğer bir avantajı olarak göze çarpıyor. Uygulama kolaylığı sağlayan İzocam Optimum, bina yükünü de azaltıyor.

İzocam Optimum Sistem, iç bölme ve komşu duvarlarda, merdiven ve asansör boşluklarına bitişik duvarlarda, ahşap karkas yapıların içten giydirilmesinde, dış duvarlarda her türlü duvar ve betonarme elemanın iç yüzeyinde, hafif ara bölme duvarlarda ve tavanlarda kullanılabiliyor. İzocam Optimum Camyünü Şilte, naylon ambalajda, rulo halinde, profiller balya halinde, bağlantı elemanları ve pencere aksesuarları ise torba içinde piyasaya sunuluyor.

Bunlarda var

,
Yardımcı olmamı ister misiniz ?