Pvc gergi asmatavanlar

pvc gergi tavan

Pvc gergi asmatavanlar ; Yüksek teknoloji ürünü esnek yapısı ve montaj kolaylığı sayesinde tüm mekanlara herhangi bir kirlilik yada dağınıklık yaratmadan son derece hızlı bir şekilde uygulanabilir. Uygulama yapılan yüzeyin altında elektrik tesisatı, klima tesisatı, su tesisatı v.b. gibi tüm yapısal gerekliliklere izin verir.

İç mekanların modern mimari standartlarında tasarımı için vazgeçilmez üstünlükler sunar gergi tavan sistemleri. Modern ve dekoratif olmasına ek olarak benzersiz ve esnek aydınlatma imkanları sunmaktadır. Transparan uygulamalar difüze gün ışığı etkisiyle mekanların aydınlatılmasında benzersiz bir etki yapmaktadır. Üstelik esnek yapısı nedeniyle her türlü aydınlatma armatürleri kullanılmasına da uygundur.

400cm genişlik ve 150metre uzunluğa kadar tek parça halinde uygulanabilen gergi tavanlar daha büyük alanlarda ekleme yapılarak sınırsız büyüklükteki alanlara uygulanabilir. Transparan, saten, lake, matt, süet, metalik ve delikli dokularıyla artık tavanlarınızı dekore ederken sizi sınırlayan tek şey hayal gücünüz. Rutubete dayanıklı, antibakteriyel yapısı sayesinde 20 yıldan daha fazla bir süre tavanlarınızda en sağlıklı ve hijyenik çözüm olarak ilk günkü görselliğini koruyacaktır.

Bunlarda var

Yardımcı olmamı ister misiniz ?