Hareketli bölme duvar

Hareketli bölme duvar sistemleri gerek tasarım kolaylığı sağlayan teknik özellikleri, gerek alternatifli yüzey seçenekleri ve gerekse emsalsiz yüksek ses yalıtım özelliği sebebiyle dünya çapında birçok prestijli projede kullanılmış ve kullanılmaktadır. Hareketli bölme duvar sistemleri manuel, yarı otomatik ve tam otomatik seçenekleri ile kullanıcısına sonsuz konfor sağlar. 60 dB ye varan ses yalıtım değerleri ile bütün rakiplerinden ayrılır. Yangın güvenliği ile ilgili tüm gereksinimleri karşılayacak sertifikalara sahip olmasının yanı sıra ürün tiplerindeki çeşitlilik sonsuz tasarım seçeneği sunar.

Hareketli bölme duvar sistemleri tüm dünyada, otellerde, okullarda, otellerin konferans, eğitim ve toplantı salonlarında ve ofis binalarında kullanılmaktadır. Esneklik, hareketli bölme duvar sistemleri için anahtar kelimedir. Teknolojisinin yanısıra ahşaptan cama, laminattan kumaşa kadar değişen farklı yüzey kaplama malzemeleri sunan Hareketli Bölme Duvar Sistemleri, hayalinizdeki mekanları yaratmayı garanti eder. Farklı ihtiyaçlar, ortak amaçlar Pazarı bilmek, gerekliliklerini anlamak ve bunları biçimlendirerek pratiğe dönüştürmek gibi ihtiyaçları karşılamak için, üst düzeyde bir sistem yeterliliği uygular.

Benzersiz ürün serisi ve servisi, “Kapı sistemleri” ile ilgili tüm beklentilerinizi karşılayacak niteliğe sahiptir. DORMA’nın beş bölümü: Kapı Kontrol Sistemleri, Otomatik Kapılar, Cam Aksesuarları, Güvenlik Sistemleri ve Hareketli Bölme Duvar Sistemleri öyle bir şekilde bir arada kullanılır ki; mimarlara, projenin planlanmasında ve uygulamasında sonsuz bir fonksiyonellik ve tasarım
özgürlüğü verir.

Bunlarda var

,
2 comments to “Hareketli bölme duvar”
  1. Firmamız knauf bayisidir 1996 yılında kurulmuş hizmet vermeye başlamıştır.. Alçıpan asma tavan bölme duvar duvar giydirme taşyünü metal cilipin tavan marşal silikonlu permolit pilastik çbs saten boya kale kilit gurubu izolasyon ve cephe mantolama gurubu vs vs her türlü inşat yapı malzeme ürünlerini geniş ürün yelpazesinde bulabilirsiniz..

Comments are closed.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?