Sabit cam bölme duvarlar


Modüler Cam Bölme Duvar Sistemleri, ofis ortamının gereksinim duyduğu ses ve yangın kontrolü, tesisatlara geçiş ve erişim olanağı, hızlı montaj ve demontaj, düzenli ve temiz çalışma alanı yaratma özellikleriyle öne çıkmaktadır. Alüminyum ve çelik profillerden oluşan konstrüksiyon yapısı, vinil kaplı alçıpan ve melamin panel seçenekleri ile geleneksel duvar sistemlerine göre çok daha hafif bir çözüm sunarak bina yükünü azaltmakta ve bu özellikleriyle de yapı maliyetine ekonomik katkı sağlamaktadır.

Feco Modüler Bölme Duvar Sistemi, ölçüleri, modül tipleri, detayları, modül kaplama malzemelerinde kullanılan doğal ahşap kaplama, laminat ve melamin gibi çok çeşitli ürün seçenekleriyle kişiye özel, fonksiyonel ve dekoratif ortamlar yaratan, ileri teknoloji ürünü bir sistemdir. Feco Modüler Bölme Duvar Sistemleri; Almanya’nın önde gelen modüler bölme duvar üreticilerinden biri olan ve prestijli mekanlara imza atan Feco firması tarafından üretilmektedir.

Dolu modüllerin montajında kullanılan raylı klips sistemi ile sistem darbelere dayanıklı hale gelmekte ve modül birleşim detaylarında sorun oluşmamaktadır. Raylı klips sistemi bu avantajlarının yanı sıra montaj kolaylığı da sağlamaktadır.

Ürün yelpazesinde yer alan camlı modüller, fabrika ortamında monoblok olarak, en temiz ve en hassas ölçüde üretilmektedir. Bu sayede şantiye ortamındaki, çalışma süresi hızlanmakta ve bu tozlu ortamların olumsuz koşullarından etkilenmemektedir. Camlı modüller ferah ve aydınlık mekanlar yaratmak amacıyla standart ebatların dışında isteğe uygun olarak daha değişik boyutlarda da üretilmektedirler.

İnce cam profilleri ve derzli sistemiyle FECO, estetikte minimalist anlayışın mükemmel yanısmasıdır. Melamin, laminat, ya da ahşap kaplama yüzey seçenekleri ile çalışma ortamının renk ve estetik değerlerini yükseltir. FECO, çağdaş çalışma ortamları için özel olarak geliştirdiği hareketli raf sistemi ve her türlü altyapı donanımına uygun geçiş çözümleri ile daha keyifli, daha zevkli çalışma ortamları oluşturur.FECO, üstün teknoloji ürünü konstrüktif yapısı ve malzeme kalitesiyle çalışma ortamlarında potansiyel gürültü kirliliği, olası yangın tehlikesine karşı üstün izolasyon sağlar. Daha sessiz, daha güvenli mekanlar yaratır.

Güncel mimari, saydamlık ve mekan bütünlüğü ile ifade edilmektedir. Bu nitelikler ise yapısal karşılıklarını fecostruct’ta bulmaktadır. Yalnızca 20 mm ene sahip gizli alüminyum çerçeve üzerine yapıştırılmış olan çerçevesiz ve çıkıntısız camlama uygulaması, etkileyici sonuçlar vermektedir. Elde edilen bu sonuç; hayranlık uyandırırken aynı anda çok da doğal görünen dümdüz cam duvarlar meydana getirmektedir. Fecostruct, ses yalıtımının oldukça önemli olduğu mekanlarda bile görsel iletişime, yeni bir özgürlük kazandırmaktadır. Geniş ve saydam mekanlarda kullanılan tam camlı modüller, iç mekanlara doğal ışığı yaymak için tercih edilmektedir. fecostruct, yüksek kaliteli kaplama yüzeyleri ile bir araya getirildiğinde, hiç bir konuda eksiklik hissi uyandırmayan estetik bir etki yaratmaktadır.

Bunlarda var

,
Yardımcı olmamı ister misiniz ?